Letní sezóna se někdy také nazývá okurková. Proč? Lidé se dovolenkují a zavařují okurky a jinak se toho moc neuděje. Na sběratelské trhu je to o kousek lepší, protože se nám začínají objevovat nové termíny sběratelských setkání a aukcí. Můžeme si dělat poznámky do kalendářů a prohlížet aukční katalogy a pomalu se připravovat na začátek sezóny.

Na poli e-shopů se naproti tomu děje neustále něco a jednou z novinek je spuštění nového e-shopu pro sběratele, který se soustředí na prodej příslušenství pro sběratele poštovních známek, mincí, pohlednic a dalších sběratelských oborů.

Příslušenství Leuchtturm

V e-shopu se postupně objevuje a objeví kompletní nabídka příslušenství od firmy Leuchttrum. Z velké nabídky zásobníků na poštovní známky, alb na pohlednice a bankovky, kapslí na mince si vybere opravdu každý sběratel. Zboží bude na e-shopu naskakovat ve větším od srpna 2022. Věříme, že předvánoční sezóna již bude s velkou většinou základního sortimentu.

Nový e-shop pro sběratele – www.sberatel-shop.cz

Jaké má nový e-shop výhody?

Výhod v novém e-shopu naleznete hned několik.

  • široká nabídka sortimentu
  • platby platební kartou
  • množstevní slevy

Komu se vyplatí množstevní slevy?

Opravdu všem. Pokud je sběratel sám, tak pro možnost využít slevu musí objednat více kusů. U některých položek je sleva již od dvou kusů a u jiných třeba od 5 kusů. I sběratel, který nakupuje pouze pro sebe ale zpravidla časem koupí další album, takže pokud si při jedné objednávce objedná místo jednoho alba 2, tak ušetří na ceně za album a současně ušetří i na poštovném.

Stejně tak mohou množstevní slevy využívat kuby filatelie, numismatické kluby a další spolky, kde se sejde více lidí současně a hromadou objednávkou chtějí uspořit na ceně za zboží i přepravné.

Posledním typem zákazníka pro hromadné slevy jsou podnikatelé nebo prodejci na sběratelských setkáních. Nemusí řešit objednávky, administraci, jazykovou bariéru spojenou s nákupem příslušenství v zahraničí. Pokud mají sběratelský sortiment jako doplňkovou záležitost a jejich sortiment je omezený, tak mají šanci jednoduše nakoupit na sklad se slevou.

Jak zaplatím a jak mi zašlou mou objednávku?

E-shop nabízí několik možností, jak je možné za svou objednávku zaplatit i několik dopravců pro doručení nebo vyzvednutí balíčku.

Sberatel-eshop,cz nabízí klasickou možnost zaplatit za svůj balíček v okamžiku převzetí od dopravce nebo při výběru balíčku ve výdejně. Balíky na adresu zákazníkům doručí PPL nebo Zásilkovna. To stejné je i s možností vyzvednutí zásilky ve výdejnách PPL Point, Zásilkovna nebo v Z-Boxech.

Další z možností je zaplatit balíček převodem na účet a poslední možností je platební brána od firmy Comgate a možnost platby platební kartou.

Kovové modely Abrex

V nabídce nového e-shopu sberatel-eshop.cz naleznete velký výběr modelů značky Abrex. V bohaté nabídce modelů aut nechybí sportovní speciály, veteráni značek Laurin a Klement, vozidla všech typů značky Škoda. K dostání je i nabídka modelů motocyklů značky Jawa a náklady a užitkové vozy Praga a Multicar.

Kovové modely veteránů od firmy Abrex