A máme tady nové modely aut v nabídce firmy Abrex v měřítku 1:43. Když se podíváme, co je nového, tak je to taková klasika. Rozšířila se nabídka vozů Škoda Octavia IV Combi RS o barevné varianty, nové jsou dva modely firemních vozidel a v reedici je v nabídce vůz Škoda 1203. Pojďme se tedy podívat na jednotlivé nové modely.

Škoda Felicia FL COMBI (1998) 1:43 – Řízení letového provozu

Faceliftová verze oblíbeného vozu Škoda Felicia se dostala na trh v roce 1998. V krátké době se tento vůz zařadil i do flotily firemních vozidel. Jedním z podniků bylo i Řízení letového provozu. Model tohoto vozu je v měřítku 1:43.

Škoda Felicia FL Combi (1998) 1:43 – Celní Správa

Inovovaná vozidla s novou výraznou přední maskou a světlomety, která se blížila podobě většího modelu Škoda Octavia se dostala do hledáčku organizací státní správy. Novinkou značky Abrex je model vozidla Celní správy.

Celní správa má ale v nové nabídce firmy Abrex i další modely vozů Škoda.

Škoda Octavia IV Combi RS (2020) 1:43 – Šedá Steel Uni

Oblíbený vůz Škoda Octavia již ve čtvrté generaci je nově nabízený v provedení combi. Barevné provedení je Šedá Steel Uni. Tento model je kompletně vyrobený v České republice. Výrobce Abrex nabízí u tohoto modelu 5 barevných provedení a jedno speciální maskované provedení. Měřítko modelu je 1:43.

Škoda 1203 (1974) 1:43 – Červená Světlá

Typ modelu dodávky Škoda 1203 se v nabídce objevuje v reedici červené barvy. Tento model vozu se vyráběl od roku 1974 až do roku 2002, kdy se výroba střídala postupně u několika firem v České republice i na Slovensku.